Transacta - Bezpieczna Firma
login: hasło:


18.04.2013
Nowość! Akademia Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa

09.12.2012
Ostatnia akcja 36 edycji programu profilaktycznego „Zadbaj o swoje serce!”
 

Aktualności

18.04.2013
Nowość! Akademia Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa – nowe szkolenie w ofercie Transacty.
Akademia Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa jest kompleksowym narzędziem nauki oraz źródłem wiedzy w zakresie szeregu zagadnień ratownictwa i organizacji bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, szkołach oraz innych instytucjach. Płyta składa się z 3 części. Pierwsza część to pierwsza pomoc u dzieci i dorosłych, bezpieczeństwo pożarowe, BHP i inne aspekty ratowiczne oraz pomoc psychologiczna. Druga część to kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Trzecia część to filmy szkoleniowe oraz prezentacje multimedialne. Album jest znakomitym wsparciem dla rodziców, pedagogów i psychologów, którzy codziennie spotykają się z problemami młodzieży.
09.12.2012
Ostatnia akcja 36 edycji programu profilaktycznego „Zadbaj o swoje serce!”
W dniu 9.12.2012 odbędzie się ostatnia akcja 36 edycji programu profilaktycznego „Zadbaj o swoje serce!” Akcja ta odbędzie się w Galerii Lubelskiej przy alei Witosa 6 w Lublinie. W ramach akcji wszyscy chętni będą mieli możliwość wykonywania badań EKG, badań cholesterolu, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia krwi, wskazań właściwej diety, zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Pacjenci będą również diagnozowani pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego.
03.12.2012
Ponad 1000 użytkowników e-Learningu!!!
Nasze szkolenia e-Learning cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządzającej i personelu wszystkich podmiotów gospodarczych. Z interaktywnej biblioteki szkoleń e-learningowych skorzystało już ponad 1000 użytkowników.
19.11.2012
Przychodnia Kardiofon otrzymała certyfikat i godło „Przyjaznej Przychodni” potwierdzający gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.
Z przyjemnością informujemy o przyznaniu Przychodni Kardiologicznej Dzieci i Dorosłych Kardiofon będącej częścią Grupy Kapitałowej Telemedycyna Polska prestiżowego certyfikatu i godła "Przyjazna Przychodnia".

Od 2011 roku Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. przyznaje godło i certyfikat "Przyjazna Przychodnia" Do chwili obecnej odbyły się już IV edycje w których łącznie zostały wyróżnione 223 placówki na terenie całego kraju z czego 24 z Warszawy. Ponadto we wszystkich edycjach zostały przyznane godła i certyfikaty jedynie trzem przychodniom kardiologicznym. Razem z Przychodnią Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon do III edycji zgłoszonych zostało 79 placówek, w tym 11 z Warszawy godło otrzymało 58 z nich.
16.04.2012
Ponownie w sprzedaży płyta „Pierwsza Pomoc Dzieci i Dorosłych”
W odpowiedzi na zainteresowanie płynące z rynku wprowadziliśmy do sprzedaży płytę „Pierwsza Pomoc Dzieci i Dorosłych” wraz z instrukcją ścienną oraz broszurą informującą jak prawidłowo i skutecznie udzielać pierwszej pomocy.
04.04.2012
Nowość! Akademia Liderów – nowe szkolenia e-learningowe w ofercie Transacty
Akademia Liderów to starannie dobrany katalog interaktywnych szkoleń dla kadr zarządzających i personelu wszystkich podmiotów gospodarczych. Akademia Liderów służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji zarządzania i umiejętności interpersonalnych.
Pakiet 3 interaktywnych szkoleń uprawnia do skorzystania z 3 dowolnie wybranych szkoleń, w dowolnym, indywidualnie określonym czasie.
26.02.2012
Kolejna akcja Telemedycyny
Telemedycyna Polska S.A. rozpoczęła w dniach 26.02 – 25.03.2012 kolejną 31 już edycję akcji „Zadbaj o swoje serce!”, która tym razem objęła Dolny Śląsk. Jednym ze sponsorów jest jak zwykle Transacta sp. z o.o.. Akcja obejmie miasta: Wrocław, Opole, Wałbrzych, Głogów i Zielona Góra. Miejscem akcji będą duże centra handlowe, gdzie będzie można przebadać się bezpłatnie u specjalistów. Więcej infromacji na stronie Telemedycyny
15.02.2012
Akademia Służb Publicznych
Od dnia 29 lutego rusza Akademia Służb Publicznych. Jest to katalog interaktywnych szkoleń e-learningowych przeznaczonych dla pracowników administracji publicznej oraz dla wszystkich jednostek organizacyjnych im podlegających. Akademia Służb Publicznych służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji zarządzania i umiejętności interpersonalnych każdego urzędnika.
13.01.2012
Przekaż 1% podatku
Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji „Pomagamy z Uśmiechem”. Transacta Sp. z o.o. czynnie wspomaga Fundację, która zajmuje się chorymi i potrzebującymi dziećmi. Aby przekazać kwotę podatku należy jedynie wpisać w zeznaniu numer KRS 0000339440. Więcej informacji znajduje się na stronie www.pomagamyzusmiechem.pl
03.1.2012
Akcja "Zadbaj o swoje serce" na Śląsku
Rusza pierwsza w 2012 roku edycja projektu "Zadbaj o swoje serce!". Na terenie Śląska akcja rozpoczyna się 8 stycznia w Bielsku-Białej (Tesco) i będzie trwała do 19 lutego bieżącego roku. Kolejne akcje będą odbywały się w Raciborzu, Rybniku, Bytomiu oraz Sosnowcu. Głównym celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczno-dietetyczna wzakresie wykonywania badań kontrolnych. Patronami akcji obok Transacty są ZT Kruszwica (producent margaryny Benecol), oraz Uzdrowisko Rabka. Szczegóły akcji dostępne są na stronie Telemedycyny Polskiej.
20.10.2011
Nowa publikacja Transacty – "Kontrola w przedsiębiorstwie i instytucji publicznej"
W październiku została dodana do naszej oferty kolejna publikacja na płycie CD pt. "Kontrola w przedsiębiorstwie i instytucji publicznej".
10.10.2011
Akcja Nakręć się i pomagaj z uśmiechem!
Transacta sp. z o.o. wspiera akcję zbierania nakrętek przez naszą partnerską Fundację „Pomagamy z Uśmiechem”. Zebrane nakrętki odkupuje od Fundacji firma recyklingowa, a pieniądze trafiają na konto Fundacji. Wszystkie zebrane środki wykorzystywane są na pomoc potrzebującym dzieciom. Zachęcamy do wspierania ww. akcji, dodatkowe informacje zawarte są na stronie www.pomagamyzusmiechem.pl
03.10.2011
Promocja na zakup interaktywnego kursu Microsoft Excel
Informujemy Państwa o możliwości zakupu naszego kursu Microsoft Excel” na zasadach promocji, która polega na tym, iż klient przy zakupie produktu „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Excel” otrzymuje w pakiecie dodatkowo drugi produkt pt. „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Word” za cenę 1 zł. Promocja potrwa do odwołania.
30.09.2011
Nowa publikacja Transacty – „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Excel”
We wrześniu wprowadzony został do naszej oferty kolejny nowy kurs na płycie CD pt. „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Excel”. Program ten obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Kursant ma możliwość m. in. zapoznania się z zasadami formatowania i edytowania komórek, tworzenia wykresów oraz formuł obliczeniowych. Kurs ten należy do grupy „ECDL” czyli europejskiego „komputerowego prawa jazdy”.
26.09.2011
Akcja charytatywna „Uśmiechnięta Niedziela”
W niedzielę 25 września 2011 po raz drugi w zabrzańskim Multikinie odbyła się akcja charytatywna pod hasłem: "Uśmiechnięta Niedziela". Transacta Sp. z o.o. jako Złoty Partner Fundacji również wsparła tę akcję zarówno finansowo jak i angażując się w proces jej przygotowania. Dzięki zebranym środkom Fundacja zrealizuje kolejne cele związane z pomocą chorym i potrzebującym dzieciom. Więcej na temat „Uśmiechniętej Niedzieli” można dowiedzieć się na stronach Fundacji.
18.08.2011
Od 17 lipca do 14 sierpnia trwała akcja bezpłatnych badań EKG przeprowadzanych przez firmę Telemedycyna Polska S.A. Akcja prowadzona była w centrach handlowych na terenie całego Śląska a jednym z jej głównych sponsorów była Transacta sp. z o.o. Głównym cel akcji to ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz zapoznanie z profilaktyką kardiologiczną w zakresie wykonywania badań EKG, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia krwi, wskazań właściwej diety oraz zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Szczegóły dostępne są na: www.zadbajoswojeserce.pl
09.05.2011
Nowa publikacja Transacty – „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Word”
Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu naszej kolejnej, nowej publikacji na płycie CD. „Interaktywny kurs e-Learning Microsoft Word” pozwoli zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu obsługi programu Word. Dzięki niemu kursant nauczy się m. in. jak uruchomić edytor, dostosować go do własnych potrzeb, formatować tekst oraz wstawiać różne elementy. W kursie zawarte są także wiadomości na temat drukowania, zapisywania dokumentu oraz tworzenia korespondencji seryjnej. Kurs ten należy do grupy ECDL a uzyskany Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy komputera podstawowe zadania.
07.03.2011
Nowa publikacja Transacty - "Kontrola w Przedsiębiorstwie"
"Kontrola w Przedsiębiorstwie" to nasz kolejny praktyczny poradnik dla przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Publikacja zawarta na płycie CD precyzyjnie opisuje i wyjaśnia uprawnienia i obowiązki kontrolowanego przedsiębiorstwa oraz zakres praw i obowiązków organu kontrolnego podczas przeprowadzania kontroli. Poradnik obejmuje najważniejsze kontrole: Urzędu Skarbowego, ZUS, BHP, Państwowej Inspekcji Pracy, itd. Płyta zawiera praktyczne wskazówki oraz gotowe formularze odwołań, skarg i zażaleń na decyzje organów kontrolnych.
01.12.2010
Szkolenia e-Learning w ofercie Transacty!
Od 1 grudnia 2010 Transacta wprowadza do swojej oferty nowoczesne, interaktywne kursy szkoleniowe dla kadry zarządzającej i pracowników firm oraz jednostek budżetowych, które chcą zapewnić rozwój zawodowy swojej kadry w sposób efektywny a zarazem oszczędny. Oferujemy najbardziej innowacyjne gotowe programy szkoleniowe, jakie są obecnie dostępne na rynku. Szkolenia dostępne są zarówno on-line jak i na płycie CD.
01.12.2010
Wiedza w zasięgu ręki!
Baza Wiedzy, nowy produkt Transacty, to dostępne on-line, tematycznie pogrupowane zasoby przeznaczone dla kadry zarządzającej przedsiębiorstw oraz jednostek budżetowych. Baza Wiedzy Transacta zapewnia błyskawiczny dostęp do informacji i zasobów, które potrzebne są do podejmowania decyzji, opracowywania krytycznych zadań, przygotowania umów czy zastosowania niezbędnych formularzy.
01.11.2010
Transacta wspiera kolejną akcję Zadbaj o swoje serce
W okresie od 7.11.2010 do 12.12.2010 akcja Zadbaj o swoje serce zawita do małopolski. Przez pięć kolejnych weekendów będzie można bezpłatnie sprawdzić stan swojego serca oraz uzyskać poradę kardiologiczną. Transacta po raz kolejny aktywnie wspiera organizatorów. Szczegóły na stronie www.zadbajoswojeserce.pl
01.10.2010
Nowa publikacja Transacty - "Pierwsza Pomoc Dzieci i Dorosłych"
W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów Transacta wprowadza nową publikację: "Pierwsza Pomoc Dzieci i Dorosłych" na płycie CD. Materiał szkoleniowy zapewnia poznanie wszystkich zagadnień i praktycznych umiejętności niezbędnych dla skutecznego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym, zarówno w domu jak i na ulicy, w miejscu pracy oraz w placówkach oświatowych. Czytelny opis teoretyczny wsparty jest ilustracjami oraz filmami poglądowymi prezentującymi sposoby odzielania pierwszej pomocy. Zarówno materiał teoretyczny jak i filmy poglądowezawarte na płycie uwzględniają różnice w sposobie udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osób dorosłych oraz do dzieci. Publikacja została opracowana przez wieloletnich praktyków, czynnych ratowników oraz specjalistów z firmy Medical-Service prowadzących szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.
01.06.2010
Transacta Złotym Partnerem Fundacji Pomagamy z Uśmiechem
Zgodnie z podpisaną umową Transacta Sp. z o.o. uzyskała status Złotego Partnera Fundacji. Od dziś część dochodu z każdej publikacji przekazywana jest a cele statutowe. Fundacja jest organizacją non-profit, gdzie wszystkie osoby związane z Fundacją - Fundatorzy, Członkowie Rady Fundacji, Zarząd, Wolontariusze oraz Przyjaciele Fundacji wspierający jej działania - działają na jej rzecz społecznie, bez pobierania jakiegokolwiek wynagrodzenia. Dzięki temu Fundacja dysponując środkami przekazanymi przez Darczyńców, przeznacza je w całości na pomoc potrzebującym dzieciom. Więcej informacji na www.pomagamyzusmiechem.org