Transacta - Bezpieczna Firma
login: hasło:


18.04.2013
Nowość! Akademia Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa

09.12.2012
Ostatnia akcja 36 edycji programu profilaktycznego „Zadbaj o swoje serce!”
 

SZKOLENIA e-LEARNING - informacje podstawoweSzkolenia e-learning to nowoczesna forma nauki a zarazem najtańszy sposób zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Nauka odbywa się za pośrednictwem Internetu. Uczący się ma komfort stałego dostępu do szerokiego katalogu szkoleń i w dowolnym czasie wybiera szkolenie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Zalety e-learningu są bezdyskusyjne:

Redukcja kosztów
Całkowite wyeliminowanie kosztów związanych ze szkoleniami stacjonarnymi (koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia, druk materiałów, honoraria dla instruktorów)

Oszczędność czasu
Pracownicy szkolą się w czasie, który jest dla nich najwygodniejszy i nie powodują zaniedbań w pracy. Nie tracą czasu na dojazdy na szkolenia poza miejscem pracy. Nie muszą też odrywać się od swoich codziennych obowiązków.

Brak dezorganizacji pracy
Tradycyjne grupowe szkolenie w których uczestniczy jednocześnie cały dział znacznie utrudnia i dezorganizuje pracę. Szkolenia e-learningowe rozwiązują ten problem - pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych, dogodnych dla nich porach. Nie muszą też czynić tego wszyscy naraz.

Monitoring wyników nauczania
Przełożeni mogą w łatwy sposób monitorować postępy w nauce swoich pracowników. Dzięki testom weryfikującym, możliwe jest sprawdzenie stopnia przyswojonej wiedzy.

Wygoda
Elastyczny, indywidualny czas nauki - szkolenia dostępne są 24 h. Zaletą szkoleń Transacta jest praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z metodologii opierającej się na przykładach i ćwiczeniach realizowanych przez sprawdzonych ekspertów. Szkolenia e-learning Transacta to wiedza na wyciągniecie ręki!

Zobacz szczegóły naszej oferty: